دیجی مگ

مقایسه‌ی ساعت هوشمند امیزفیت GTS 4 mini با GTS 2 mini

به گزارش آی برترین به نقل از دیجی کالا مگ

 

ساعت هوشمند امیزفیت GTS 4 mini که به تازگی راهی بازار شده، جانشین ساعت GTS 2 mini محسوب می‌شود. این دو ساعت از نظر ظاهری و بسیاری از قابلیت‌ها تا حد زیادی مشابه یکدیگر هستند، ولی مدل جدید حدود ۱ میلیون تومان از نسل قبلی گران‌تر است. در این ویدیوی کوتاه هر دو ساعت را با هم مقایسه می‌کنیم تا ببینیم کدام مدل ارزش خرید بیشتری دارد.

خرید امیزفیت مدل GTS 4 mini از دیجی‌کالا
خرید امیزفیت مدل GTS 2 mini از دیجی‌کالا

با وجود اینکه از نظر بسته‌بندی این دو ساعت کاملا متفاوت هستند، اما از لحاظ محتویات درون جعبه تفاوتی با هم ندارند. البته باید بگوییم که طول کابل شارژر GTS 2 حدود ۲ برابر نسل جدید است. همچنین باید به تفاوت در اندازه‌ی نمایشگر هم اشاره کنیم. اندازه‌ی نمایشگر GTS 4 به ۱.۶۵ اینچ می‌رسد ولی نسل قبلی از نمایشگر ۱.۵۵ اینچی بهره می‌برد. این یعنی تفاوت در اندازه‌ی نمایشگر چندان به چشم نمی‌آید ولی در این میان باید بگوییم که نمایشگر GTS 4 مقداری روشن‌تر است.

باتری امیزفیت GTS 4 mini اندکی بهتر است. به همین خاطر در صورت استفاده سنگین، باتری آن حدود ۸ روز دوام می‌آورد. اما در طرف مقابل GTS 2 mini در صورت استفاده سنگین می‌تواند ۷ روز انجام وظیفه کند. سیستم قفل بند‌ها هم یکسان نیست ولی لازم نیست نگران باز شدن بندها از دست خود باشید. اما برای آخرین تفاوت مهم باید به GPS داخلی اشاره کنیم.

امیزفیت GTS 4 mini دارای GPS داخلی است و بنابراین برای ردیابی فعالیت‌های ورزشی نیازی به استفاده از GPS گوشی ندارد. این دو ساعت از نظر دیگر مشخصه‌ها تفاوتی با هم ندارند. بنابراین اگر محدودیت بودجه ندارید، بهتر است امیزفیت GTS 4 mini را خریداری کنید. اما از سوی دیگر اگر می‌خواهید فقط حدود ۲ میلیون تومان برای خرید ساعت هوشمند هزینه کنید، GTS 2 mini گزینه‌ی بهتری برای شما محسوب می‌شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا