ورزشی

اشک‌های مادر کریستین آتسو در فراغ پسر

به گزارش آی برترین

اشک‌های مادر کریستین آتسو در فراغ پسر

کد خبر : 1869725 |
22 بهمن 1401 ساعت 10:55 |
563 بازدید |

0
دیدگاه

دوست دارم بمیرم اما او زنده بماند؛

بعد از گذشت 4 روز از زلزله مهیب ترکیه، کسی اطلاعی از وضعیت مهاجم تیم هاتای اسپور ندارد.

اشک‌های مادر کریستین آتسو در فراغ پسر

به گزارش “ورزش سه”، بعد از گل دقیقه 90+7 مقابل کاسیم پاشا که سه امتیاز را برای هاتای اسپور به دنبال داشت، تراژیک‌ترین اتفاق ممکن برای کریستین آتسو رقم خورد. زمانی که سایر بازیکنان هاتای برای تعطیلات در این منطقه حضور نداشتند، او باتوجه به عدم حضور خانواده، در خانه خود استراحت می‌کرد که ناگهان زلزله مهیب 7.8 ریشتری، ساختمان محل زندگی او را فرو ریخت.

البته دو روز بعد اعلام شد که آتسو زنده از زیر آوار بیرون آمده اما خیلی زود مشخص شد که این خبر موثق نیست و او در بیمارستان حضور ندارد. در همین حال بود که خانواده آتسو در کشور غنا هم لحظات ملتهبی را تجربه می‌کردند و حالا انتشار ویدیویی از تلویزیون دولتی غنا، وضعیت آنها را بررسی کرده است.

زن 71 ساله ای به نام مادام کامفورت که گفته می شود خواهر کوچکتر مادر این فوتبالیست است و خود را مادر آتسو می داند، گفت: اگر جانم را از دست بدهم و در عوض کریستین زنده بماند، بهتر است چون او همه چیز ماست. او تنها امید ماست. از وقتی خبر به من رسیده نتوانستم بخوابم و فقط دعا می‌کنم.

کریستیانا خواهر بازیکن هاتای اسپور گفت که از اخبار ترکیه ناراحت شده اند: اگر او را دیده‌اید، حالا کجاست؟ هیچکس خبری ندارد. آنها به دروغ گفتند که برادرم زنده از زیر آوار خارج شده است.

خانم کامفورت 71 ساله که مادر آتسو هنگام صحبت نمی‌توانست اشک هایش را کنترل کند. 250 آپارتمان در اقامتگاه او وجود داشت که در اثر زلزله به طور کامل فرو ریخت و آتسو هم زیر آوار ماند.

علاوه بر کریستین آتسو، تانر ساووت، مدیر ورزشی هاتای اسپور نیز زیر آوار ساختمان فروریخته باقی مانده است.

منبع : www.varzesh3.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا