تاریخ امروزمهر ۲۵, ۱۳۹۹
93191 thumb - 3 مورد از محبوب ترین دوربین های چاپ فوری

۳ مورد از محبوب ترین دوربین های چاپ فوری

عکاسی یکی ازجذاب ترین و لذت بخش ترین فعالیت هایی است که هر فرد می تواند به طور حرفه ای یا تفریحی آن را دنبال کند. در این حرفه سرعت عمل یکی از بارز ترین ویژگی هاست که هم دوربین و هم شخص عکاس باید آن را دارا باشند. در این دوران که عکاسی دجیتالی رونق پیدا کرده است، هر کس با توجه سلیقه و نیاز خود می تواند دوربین مناسب خود را پیدا کند. پیشنهاد ما به کسانی که دنبال تجربه ای هیجان انگیز هستند این است که عکاسی با دوربین های چاپ فوری را تجربه کنند. در این گونه از دوربین های عکاسی، پس از فشردن دکمه شاتر فیلمی از دوربین خارج می شود و بعد از گذشت چند ثانیه عکس بر روی آن ظاهر می شود. عکاسی با این دوربین ها بسیار سرگرم کننده است و لحظات خوشی را برای شما به ارمغان می آورد. سه مورد از محبوب ترین دوربین های چاپ فوری عبارتند از:

دوربین عکاسی چاپ سریع فوجی فیلم مدل instak wide 300

این دوربین دارای یک فلاش می باشد کا با تنظیم خودکار قدرت خروجی فضا را روشن می کند. این ویژگی به همراه تنظیمات نوردهی خودکار سبب می شود عکس ها با روشنایی مطلوب ثبت بشوند. نوع باتری این دوربین آلکالاین سایز AA  می باشد همچنین این دوربین قابلیت استفاده ار باتری های قابل شارژ را نیز دارد. حداقل سرعت شاتر آن۱.۲۰۰ ، حداقل حساسیت۱۰۰ و حداکثر سرعت شاتر ۱.۶۷ می باشد.

Fujifilm Film instax wide 300 300x300 - 3 مورد از محبوب ترین دوربین های چاپ فوری

دوربین عکاسی چاپ سریع فوجی فیلم مدل۹instak mini

این دوربین عکاسی یکی از محبوب ترین محصولات شرکت فوجی فیلم است، که به عنوان یک وسیله سرگرم کننده مناسب تمامی رده های سنی می باشد. این دوربین با کارایی های متفاوتی طراحی و تولید شده است. به محض این که عکسی گرفته می شود، آن عکس از شیاری که بر روی دوربین وجود دارد بیرون می آید، درواقع عملکرد دوربین های چاپ فوری به گونه ای است که کارتریجی شامل تعدادی فیلم مخصوص درون دستگاه قرار می گیرد و بعد از آن با فشردن دکمه شاتر، نور از دیافراگم وارد دوربین می شود و روی این فیلم های حساس به نور تاثیر می گذارد. سپس پس از بسته شدن قسمت دیافراگم دوربین، فیلمی که روی آن ثبت شده از شیار بیرون می آید و پس از گذشت چند دقیقه در معرض نور، عکس روی فیلم ظاهر می شود. برای استفاده از این دوربین باید کاغذهای مخصوصی تهیه کنید که ابعاد آن چهل و دو میلی متر در شصت و دو میلی متر است.121537658 300x300 - 3 مورد از محبوب ترین دوربین های چاپ فوری

بیشتر بخوانید
نگاهی به محبوب ترین مانیتور ASUS مدل XG35VQ سایز 35 اینچ

این مدل از دوربین ها در رنگ های مختلفی تولید می شوند تا هر فرد بتواند با توجه به سلیقه خود یکی را انتخاب کند. روی لنز ایین دوربین یک آیینه بسیار کوچک طراحی و نصب شده است تا بتوانید کادر سلفی خود را ببینید. به همراه این دوربین یک عدد مبدل لنز کلوز آپ نیز ارائه می شود تا در صورت لزوم بتوانید ازجزئیات سوژه های مورد نظر خود عکاسی کنید.

دوربین عکاسی چاپ سریع فوجی فیلم مدلinstak square SQ6

این محصول یکی دیگر از دوربین های قطع مربعی سری اینستکس فوجی فیلم است و همچنین مانند دوربین پرچمدار فوجی فیلم، از فیلم های قطع مربعی و اصلاحا اینستاگرامی بهره می برد. این دوربین ساده و سرگرم کننده از طراحی ظریفس برخوردار است. فوکوس خودکار لنز و توانایی های نمای نزدیک برای این دوربین در نظر گرفته شده است که با انتخاب حالت مورد نظر می توان بهترین نتیجه را بدست آورد. در طراحی دوربین یک منظره یاب نوری به همراه یک نقطه مرکزی، با هدف دقیق تر انجام دادن کادر بندی ویک فلاش داخلی برای برجسته کردن صحنه های کم نور در نظر گرفته شده است. همچنین این دوربین ها قابلیت عکاسی مالتی اکسپوژر دارد که به کمک آن می توانید عکس های منحصر به فردی خلق کنید. دوربین عکاسی چاپ سریع فوجی فیلم مدل Instax Square SQ6 2 1024x664 1 300x195 - 3 مورد از محبوب ترین دوربین های چاپ فوری

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *