تاریخ امروزمهر ۲۵, ۱۳۹۹
4qglxpt1 - مناسب ترین اکسسوری ها بر اساس نوع پوشش شما

مناسب ترین اکسسوری ها بر اساس نوع پوشش شما

اکسسوری و زیور آلات، به وسایلی گفته می شود که به عنوان مکمل پوشش و افزایش زیبایی استایل شما به کار می روند. برای خرید اکسسوری و زیور آلات، باید به نوع پوشش و انتظار شما از استایل خود توجه کنید. در ادامه به بررسی چند نکته در رابطه با خرید اکسسوری می پردازیم و سپس چند نمونه محصول که می تواند برای آن پوشش مناسب باشد را به شما معرفی می کنیم.

می خواهید زیورآلات بیشتر دیده شوند یا لباستان؟

اگر شما لباس های زیبایی دارید و قصد دارید بیشتر لباس خود به چشم آید، باید از زیور آلات ساده برای این مورد استفاده کنید. برای مثال، آستین های پفی، یقه های خاص و حتی رنبندی های شلوغ لباس، مستلزم استفاده از زیور آلات بسیار ساده می باشند.

از طرفی اگر شما از لباس های بسیار ساده استفاده می کنید که دارای رنگ های خنثی می باشند و بهتر است که از زیور آلات شلوغ و بزرگ جه توجه بیشتری را جلب می کنند استفاده کنید. البته در انتخاب زیور آلات و اکسسوری ها هیچ بایدی وجود ندارید و شما می توانید با انتخاب زیور آلات ساده، لبسا های ساده نیز بپوشید.

اما به این نکته توجه کنید استفاده از لباس با طرح های شلوغ هم زمان با اکسسوری های بزرگ، باعث ایجاد آلودگی های بصری می شود هیچ زیبایی نخواهد داشت.

عینک آفتابی دیتیای کد ۴۰۹:

این مدل عینک، به دلیل سادگی در طراحی، بسیار مناسب لباس های شلوغ می باشد. از این افرادی که قصد دارند با استفاده از اکسسوری های ساده، توجه بیشتری را به سمت لباس خود جلب کنند، می توانند از این عینک با طراحی ساده استفاده کنند.112536276 300x300 - مناسب ترین اکسسوری ها بر اساس نوع پوشش شما

بیشتر بخوانید
چگونه خوش استایل باشیم؟

گردنبند طلا ۱۸ عیار زنانه کانیار گالری مدل GA21:

این گردنبند، به دلیل شکل و طراحی زیبایی که دارد، مناسب لباس هایی می باشد که دارای طراحی ساده در قسمت یقه دارند. بنابراین اگر شما از این اکسسوری در استایل خود استفاده کنید، نه تنها سادگی یقه لباس را با یک اکسسوری زیبا پوشش داده اید، بلکه توجه بیشتری را به سمت این اکسسوری جلب می کنید.

5183180 300x300 - مناسب ترین اکسسوری ها بر اساس نوع پوشش شما

به قوانین استفاده از زیورآلات ست توجه کنید

استفاده از ست کامل زیورآلات که شامل دستبند، گردنبد، گشواره و انگشتر یا حتی پابند می شوند، معمولا در مهمانی های بزرگ صورت می گیرد. زیرا این اکسسوری ها همراه لباس های مجلسی زیبا بنظر می رسند.

از این رو در مهمانی های دوستانه و غیر رسمی معمولا از ست کامل زیور آلات و یا اکسسوری های خاص استفاده نمی شود. معمولا هم برای این نوع مهمونی ها، ترکیب گردنبند و گوشواره بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد.

اما در نهایت همه چیز به سلیقه افراد باز می گردد و شما کافیست که بدانید اگر قصد استفاده از ست کامل گردنبند و گوشواره و انگشتر و دستنبد را داشتید، باید این موارد را طوری انتخاب کنید که با هم همخوانی داشته باشند.

برای مثال اگر قصد استفاده از دستبند های چرمی را دارید، بهتر است گردنبد خود را نیز از همین جنس انتخاب کنید. یا اگر قصد ست کردن انگشتر با دستبند های چرمی را دارید، بهترین پیشنهاد برای شما استفاده از انگشتر های بدون نگین و یا رینگ های ساده می باشند.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *