تاریخ امروزمهر ۲۵, ۱۳۹۹
5e23e84bb9192 - معرفی 5 مورد از پرایمرهای مناسب برای کاشت ناخن

معرفی ۵ مورد از پرایمرهای مناسب برای کاشت ناخن

همانطور که می دانید، پرایمر ها یکی از وسایل ضروری و لازم می باشد که بدون استفاده از آن خدمات کاشت ناخن صورت نمی گیرد. از این رو اگر به دنبال وسایل مورد نیاز برای کاشت ناخن می باشید، لازم است بدانید علاوه بر دیگر وسایل ضروری، باید حتما پرایمر نیز برای کاشت ناخن نیز داشته باشید.

از این رو ما در این مقاله به معرفی چند نمونه از پرایمر های موجود در بازار پرداخته ایم که هم می توانید آن ها را به صورت حضوری خریداری کنید و هم از طریق فروشگاه های اینترنتی مثل دیجی کالا سفارش دهید.

پرایمر کاشت ناخن پارفیکس مدل A11

این پرایمر دارای حجم ۱۵ میلی لیتر می باشد و محفظه نگهدارنده آن نیز قوطی شیشه ای است. این محصول دارای کیفیت مواد عالی، ماندگاری بسیار  بالا، چسبندگی کافی و مناسب، استحکام زیاد می باشد. همچنین از آنجایی که به نسبت کارایی که دارد، دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه ای مب باشد ارزش خرید این محصول به نسبت قیمت آن بالا است.

112876130 300x300 - معرفی 5 مورد از پرایمرهای مناسب برای کاشت ناخن

پرایمر کاشت ناخن اینوا مدل Pro-P

حجم این محصول ۱۷ میلی لیتر می باشد. این پرایمر با از بین بردن لایه مقاومی که بر روی ناخن وجود دارد، باعث چسبندگی بسیار عالی ترکیب پودر و لیکوئید به سطح ناخن می گردد. این ناخن بسیار مناسب افرادی است که دارای پوست ها و ناخن های چربی به نسبت بقیه می باشند زیرا با از بین بردن کامل چربی روی ناخن، سبب می شود تا مواد قرار داده شده بر روی ناخن استحکام بیشتری داشته باشد. این پرایمر با کیفیت، هیچ عوارضی برای پوست و ناخن ندارند و دارای FDA آمریکا می باشد.

121220278 300x300 - معرفی 5 مورد از پرایمرهای مناسب برای کاشت ناخن

محلول پرایمر کاشت ناخن مصنوعی هلر مدل Primer:

حجم این محصول ۱۵ میلی لیتر می باشد. این محصول توسط شرکت دانش بنیان ویرا درخشان برنا(هلر) تولید شده است. لازم به ذکر است که این شرکت معتبر، از سال ۱۳۹۳ در حال فعالیت در زمینه تولید محصولات با کیفیت در زمینه کاشت ماخن می باشد. لازم به ذک است که تمام محصولات تولید شده توسط این شرکت معتبر، به تایید سازمان غذا و دارو نیز رسیده اند.

علاوه بر آن این شرکت به طور پیوسته با بهره گیری از دانش مدرسین حرفه ای کاشت ناخن، سعی به روز رسانی و تولید محصولات جدید در زمینه  کاشت ناخن مصنوعی دارد.

از ویژگی های این محصول، این است که پرایمر هلر با قدرت بالای خود، نیاز به تمیز کردن کوتیکول ناخن قبل از کاشت را برطرف می سازد.

بیشتر بخوانید
نگاهی به IPHONE 11 PRO

1800930 300x300 - معرفی 5 مورد از پرایمرهای مناسب برای کاشت ناخن

محلول پرایمر کاشت ناخن آی ان ام مدل Ph 7 Acid Free :

این محصول دارای حجم ۱۵ میلی لیتر می باشد و بدون اسید است. این پرایمر با کیفیت، در بین افراد متقاضی و طرفداران با نام acid free  یا acidless یا non-acid شناخته شده است. این پرایمر کاشت ناخن نیز مانند یک لایه چسبنده بر روی ناخن می باشد. در واقع این محصول با کیفیت، حاوی موادی می باشد که از یک طرف به سطح ناخن از طرف دیگربه مواد رویی آن می چسبد، مانند چسب دو طرفه عمل می کند. در واقع این مخصول واسطه ای است برای چسبندگی بهتر پودر و مواد به سطح ناخن تا مواد با استحکام بیشتری بر روی ناخن بماند. این محصول به صورت خفیف و ملایم دارای اسید می باشد. به طوری که موقتا PH سطح ناخن را تغییر داده تا به PH محصولات استفاده شده روی ناخن نزدیکتر گردد و محصولات بهتر بچسبند.

2904308 300x300 - معرفی 5 مورد از پرایمرهای مناسب برای کاشت ناخن

پرایمر کاشت ناخن کنتیکس مدل A-1

پرایمر کاشت ناخن کنتیکس مدل A-1، دارای  حجم ۱۴ میلی لیتر می باشد که برای ایجاد چسبندگی، بین ترکیب مایع منومری یا همان لیکوئید و همچنین پودر پلیمر و ناخن طبیعی از آن استفاده می شود. این محصول بهترین محافظ برای جلوگیری از لیفت شدن مواد از روی ناخن طبیعی می باشد و می تواند استحکام مواد بر روی ناخن را تضمین نماید. فقط تنها نکته فابل توجه در رابطه با این محلول، این است که دارای خاصیت اسیدی می باشد. این محصول با داشتن خاصیت اسیدی خود، با از بین بردن لایه مقاومی که روی ناخن وجود دارد باعث ایجاد چسبندگی بسیار عالی میان ترکیب پودر و لیکوئید به سطح ناخن می گردد.

از این رو این محصول برای افرادی که دارای صدف ناخن بسیار محکمی می باشند، بهترین گزینه است.

121644553 300x300 - معرفی 5 مورد از پرایمرهای مناسب برای کاشت ناخن

محلول پرایمر کاشت ناخن آی ان ام مدل O.N.L

این محصول دارای خاصیت اسیدی و حجم ۱۵ میلی لیتر است. کشور سازنده پرایمر O.N.L آمریکا می باشد اما این محصول دارای مجوز سازمان غذا و دارو در ایران نیز هست. این محلول پرایمری، دارای محفظه نگهدارنده پمپی می باشد که جنس این محفظه نگهدارنده از نوع پلاستیک است. لازم به ذکر است که این محلول پرایمری نیز به دلیل خاصیت اسیدی، مناسب ناخن های محکم می باشد.

2914545 300x300 - معرفی 5 مورد از پرایمرهای مناسب برای کاشت ناخن

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *