تاریخ امروزمهر ۲۴, ۱۳۹۹
best epilators - معرفی برخی از اپیلاتور های محبوب

معرفی برخی از اپیلاتور های محبوب

روش های متنوع زبادی برای از بین بردن موهای زائد بدن وجود دارد. روش اپیلاسیون یعنی همان استفاده از اپلیدی یا اپیلاتور یکی از این روش ها است. با استفاده از این دستگاه موهای زائد بدن از ریشه بیرون کشیده می شوند، این کار توسط گیره های موجود در سر اپلیدی انجام می شود. در روش اپیلاسیون به دلیل وجود مشکلات در اطراف فولیکول مو، سبب التهاب، قرمزی و حساسیت فولیکول مو می شود. استفاده از دستگاه اپلیدی بهتر است بعد از استحمام صورت بگیرد به دلیل این که دهانه هتی روزنه های پوست برای خروج موها آمادگی داشته باشند و پوست نیز مرطوب باشد.همچنین دستگاه اپلیدی باید استاندارد باشد، این گونه کمترین آسیب به پوست وارد می شود.

اپیلاتور فیلیپس مدل HP6420

این اپیلاتور با طراحی ارگونومیک، به راحتی درون دستان شما قرار میگیرد و مشکل موهای زائد بدن را در کمترین زمان بر طرف می کند. همچنین طراحی موچین ها در این دستگه به گونه ای است که موهای زائد را بدون کشیدن پوست از ریشه جدا می کند. اپیلاتور فیلیپس دارای دو درجه سرعت کم و زیاد است، از سرعت کم می توانید برای نقاط حساس بدن و از سرعت زیاد برای نقاطی که دارای موهای ضخیم تر هستند استفاده کنید. این دستگاه داری بیست موچین است که به صورت فشرده کنار یکدیگر قرار گرفته اند. هنگام استفاده با یک دست پوستتان را بکشید و با دستی دیگر اپیلاتور را در جهت مخالف رویش موهای زائد بکشید. هرگز دستگاه را به صورت چرخشی و یا به عقب و جلو روی پوستتان نکشید. همچنین این دستگاه داری سر قابل شست و شوی است.

بیشتر بخوانید
معرفی برخی از مدل های اتو مو

Philips HP6420 300x300 - معرفی برخی از اپیلاتور های محبوب

خرید از برترین فروشگاه

 

اپیلاتور فیلیپس سری مدل BRE275/00

از بین بردن موهای زائد توسط روش های مختلفی صورت می گیرد، که یکی از این روش ها استفاده از اپیلاتور است. فیلیپس یکی از معروف ترین شرکت های تولید کننده محصولات اصلاح خانم ها و آقایان می باشد. یکی از ویژگی های این نوع اپیلاتور فیلیپس آن است که شما می توانید از آن برای ماساژ استفاده کنید. شما با اتصال در پوش مخصوص ماساژ می توانید از این ویژگی دستگاه استفاده کنید. همچنین تیغه های این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که حتی می تواند نازک ترین موهای زائد را از ریشه در بیاورد. نحوه اصلاح این دستگاه به صورتی است که شما تا هفته ها نیز به اصلاح ندارید و پوستی نرم خواهید داشت.

Philips 300x300 - معرفی برخی از اپیلاتور های محبوب

خرید از برترین فروشگاه

 

اپیلاتور بروان مدل ۷-۵۶۱ به همراه پیرایشگر بانوان براون

جنس موچین های این دستگاه اپیلاتور از استیل ضد زنگ است. همچنین تعداد موچین های نصب شده روی این دستگاه چهل عدد می باشد. اپیلاتور براون قابلیت شست و شوی و استفاده بر روی پوست خشک یا مرطوب. همچنین شما با نصب شانه های مخصوص شیور می توانید برای شیور از این دستگاهاستفاده کنید. منبع تغذیه این دستگاه باتری شارژی است. اپیلاتور بروان پوشش باریکی دارد تا شما بتواند بیشترین تماس را با سطح پوست ایجاد کند. دارای هدایت کننده های موهای زائد و همچنین چراغی برای بهتر دیده شدن موها است. این دستگاه در دو رنگ سفید و سفید صدفی طراحی و تولید می شود.braun - معرفی برخی از اپیلاتور های محبوب

خرید از برترین فروشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *