تاریخ امروزآبان ۳, ۱۳۹۹

درباره ی ما

آی برترین رسانه شماست، رسانه‌ای که کمک‌تان می‌کند با چشمانی باز انتخاب و هوشمندانه خرید کنید. ما اینجا هستیم تا دقیق، صریح و شفاف درباره کالاهایی که هر روز در اطرافتان می‌بینید با شما صحبت کنیم.اصل صداقت برای بررسی و معرفی محصولات مهم‌ترین اصلی است که به آن پایبندیم. همراهی شما بزرگترین سرمایه ماست.

با آی برترین با خیال آسوده خرید کنید.

تیم تخصصی آی برترین با بررسی و مقایسه محصولات شما را در خرید بهترین محصولات بازار یاری می کنند. ما سعی میکنم محصولاتی را به شما معرفی کنیم که از لحاظ کیفیت دارای استاندارد و محبوبیت ویژه بین کاربران باشد. تیم تخصصی آی برترین تشکیل شده از افرادی است که هر کدام در حوزه تخصصی فعالیت می‌کنند. تمام سعی تیم ما بر این است تا لیستی از بهترین کالا ها را به شما معرفی کنیم. صرفه جویی در زمان و اعتماد به کالا خریداری شده برای مشتری، هدف تیم ما است.

آی برترین چه کالا‌‌هایی را معرفی میکند؟

با پیشرفت روز افزون شبکه های اجتماعی اعم از انواع وب سایت و صفحه های اینستاگرامی که خیلی هم این روزها بین مردم محبوب شده، امر خرید به مسئله‌ی پیچیده‌ای تبدیل شده است. تمامی این شبکه سعی بر فروش بیشتر دارند. ولی آیا بهترین‌ها را می شناسید؟ تشخیص کالای اصل از کالای فیک و تقلبی کار آسانی نیست.

شاید بارها شده کالایی را می بینید ظاهر زیبایی دارد ولی وقتی سفارش می‌دهید و به دستتان می‌رسد، می‌بینید از لحاظ کیفیت با کالای سفارش داده شده فرق دارد. تیم ما سعی دارد از بین کالاهای پرطرفدار در بازار بهترین ها را شناسایی، بررسی و پس از تایید به شما عزیزان معرفی نماید. ما کالاهایی را به شما معرفی می‌کنیم که از لحاظ کیفیت و کاربرد آنها اطمینان حاصل کنیم. محصول خوب لزوما گران نیست پس یکی از فاکتورهایی که ما در مقالاتی که منتشر میکنیم در نظر می‌گیریم همراه با کیفیت بهترین بهترین قیمت را نیز پیشنهاد می‌دهیم.

اصل صداقت برای بررسی و معرفی محصولات مهم‌ترین اصلی است که به آن پایبندیم. همراهی شما بزرگترین سرمایه ماست.