تاریخ امروزمهر ۲۴, ۱۳۹۹
trend1 - ترندهای رنگ مو سال ۲۰۲۰

ترندهای رنگ مو سال ۲۰۲۰

در سال جاری، ترند های مختلف و متفاوتی از رنگ مو در بین مردم به محبوبیت رسیده و مورد توجه قرار گرفته است. رنگ موهای ترند سال دوهزارو بیست ریشه در مد های گذشته دارد و این نشان دهنده این است که علاوه بر دنیای مد پوشاک واستایل های میکاپ، رنگ مو نیز بازگشت به عقب را نیز تجربه می کند.

قرمز گرم

در یک بازه زمانی نسبتا طولانی، رنگ موهای سرد مانند خاکستری، پلاتین و فلزی مورد توجه مردم بود. اما امسال ترند ها تفاوت چشم گیری دارند. امسال نوبت آن است که رنگ های قرمز و طلایی با ریشه های گرم دوباره وارد دنیای مد بشوند. نکته مورد توجه این است که رنگ های گرم طیف گسترده تری از رنگ پوست را در برمی گیرند.

trend2 300x174 - ترندهای رنگ مو سال ۲۰۲۰

کیت رنگ مو گارنیه شماره ۱۱۰ حجم چهل میلی لیتر رنگ بژ طلایی

این رنگ مو مناسب برای خانم ها است و پایه آن رنگ بژ و طلایی می باشد. کشور تولید کننده این رنگ مو، کشور فرانسه می باشد. یک اکسیدان شصت میلی لیتری و کرم نرم کننده غنی شده با روغن زیتون مناسب استفاده پس از رنگ درون این کیت وجود دارد.

120368989 300x300 - ترندهای رنگ مو سال ۲۰۲۰

خرید از برترین فروشگاه

 

بلوند شنی

این رنگ حاصل ترکیب ماهرانه طلایی کم رنگ با تنالیته هایی از خاکستری است، که ترکیب خاکی بسیار جذابی را به وجود می آورد. این رنگ نور بیشتری به صورت می دهد و سبب آن می شود که موها طبیعی تر از بلوند سنتی به نظر بیایند. همچنین میکاپ ارتیست ها توصیه می کنند که اگر می خواهید بازی نور را بین موهای خود داشته باشید، این ترکیب رنگی را با پایه قهوه ای روشن انجام دهید.

بیشتر بخوانید
ترند آرایشی 2020

blond 300x300 - ترندهای رنگ مو سال ۲۰۲۰

کیت رنگ موی مارال شماره ۸.۱۵ رنگ شنی ماسه ای

رنگ موی مارال یک رنگ موی دائمی بوده و این توانایی را دارد که رنگ موها را تیره تر یا روشن تر کند. همچنین قدرت پوشش این رنگ مو برای موهای خاکستری عالی بوده و در تمامی شرایط پایدار است. رنگ موی مارال حاوی روغن آرگان،بادام و هسته انگو است. این رنگ مو نرم کننده، ویتامین و حالت دهنده مو را نیز دارا است، این سبب درخشندگی موها می شود و از خشک شدن و شکنندگی موها جلوگیری می کند. حجم رنگ صد میلی لیتر می باشد و در این کیت یک اکسیدان شماره نه با حجم صدو پنجاه میلی لیتر وجود دارد.

thhfryd35w526 300x300 - ترندهای رنگ مو سال ۲۰۲۰

خرید از برترین فروشگاه

 

هایلایت دهه نود

کلید این ترند ، استفاده از رنگ های تضاد است. این تضاد باید به گونه ای باید باشد که تفاوت رنگ در بخش ها و قسمت های  مختلف به خوبی مشاهده شود. همچنین دسته بندی صحیح موها برای انجام این ترند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، همچنین در زیبایی و کیفیت کار تاثیر مستقیمی دارد.

hair highlight 300x300 - ترندهای رنگ مو سال ۲۰۲۰

کیت رنگ موی فیتو مدلphyto color  شمارهnc5  حجم چهل میلی لیتر

این رنگ مو پایه بلوطی دارد و کاملا گیاهی است. همچنین قابلیت استفاده بر روی موهای بانوان و آقایان را نیز دارد. این رنگ مو حاوی ویتامین c  است که آسیب های وارده به مو را کاهش می دهد، همچنین این رنگ موی کمپانی فیتو فاقد آمونیاک می باشد. علاوه بر رنگ مو این کیت یک اکسیدان شصت میلی لیتری،یک جفت دستکش، و ساشه دوازده ساعته تثبیت کننده رنگ مو را نیز دارد.

9875469852 300x300 - ترندهای رنگ مو سال ۲۰۲۰

خرید از برترین فروشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *