تاریخ امروزمهر ۳۰, ۱۳۹۹
uG08Y8h8iQ3Bq6MV8ZTE - برای ریمو کاشت ناخن در منزل به چه لوازمی نیاز داریم؟

برای ریمو کاشت ناخن در منزل به چه لوازمی نیاز داریم؟

ریمو کاشت، لمینیت و یا ژلبش ناخن، یکی از ساده ترین کارهایی می باشد که هر شخص می تواند با استفاده از چند وسیله ساده، آن را به راحتی در منزل انجام دهد. ما در اینجا سعی داریم محصولاتی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از تهییه آن ها می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

به ترتیب این محصولات عبارتند از:

سوهان ناخن:

اگر ناخن شما دارای ژل و یا لاک باشد، ابتدا باید با استفاده از سوهان روی آن را کامل بتراشید. یعنی انقدر ناخن خود را سوهان بزنید که به سطح کاشت برسید. سوهان های مختلفی وجود دارند که شما می توانید از آن ها برای این کار استفاده کنید. اما بهتر است برای این کار از سوهان های غیر فلزی استفاده نمایید. چون معمولا کیفیت بالاتری دارند و سریع تر می توانید با آن ها کار خود را انجام دهید.

61UPuSjgbL. SL1002  251x300 - برای ریمو کاشت ناخن در منزل به چه لوازمی نیاز داریم؟

استون صد درصد:

برای برداشتن کاشت ناخن، شما به استون صددرصد احتیاج دارید. یعنی باید استن رو برای مدتی روی ناخن خود قرار دهید تا مواد کاشت به حالت خمیری در آیند و راحت قابل برداشت باشند.

استون خالص۱۰۰٪مهتاب 262x300 - برای ریمو کاشت ناخن در منزل به چه لوازمی نیاز داریم؟

فویل و پنبه:

شما باید پنبه را به طور کامل، به استون آغشته کنید. سپس دور آن را فویل بپیچید و برای نپریدن استون دور آن را فویل بپیچید. سپس حدود یک ربع الی نیم ساعت صبر کنید تا مواد روی ناخن شما بخ حالت خمیری در آیند.

عقب برنده دور ناخن:

هنگامی که مواد روی ناخن شما به حالت خمیری در آمدند، شما به یک وسیله احتیاج دارید که بتوانید از آن برای برداشتن مواد استفاده کنید. عقب برنده دور ناخن به شما کمک می کند تا تمام موارد را به راحتی از روی ناخن بردارید و این کار کا را به سرعت انجام دهید. البته در این مرحله اگر شما سوهان فلزی نیز داشتید، می توانید از آن استفاده نمایید. اما عقب برنده ناخن بهترین وسیله برای این کار می باشد. پس اگر قصد تهییه یکی از این دو محصول را داشتسد، حتما عقب برنده ناخن را خریداری نمایید.

بیشتر بخوانید
روش های رنگ کردن مو به صورت موقت

113558464 1 300x300 - برای ریمو کاشت ناخن در منزل به چه لوازمی نیاز داریم؟

در نهایت نیز شما پس از تهییه این موارد، باید دوباره از سوهان ناخن برای صاف کردن دور ناخن و همچنین پاک کردن اضافه پودر و مواد کاشت از روی ناخن استفاده نمایید.

همچنین موارد دیگری نیز وجود دارند که پس از ریمو می توانید از آن ها برای تقویت و زیبایی ناخن خود استفاده نمایید. مثلا:

ست مانیکور:

می توانید از ست مانیکور دستی استفاده کرده و ناخن های خود را مانیکور کنید تا حالت بهتری داشته باشند. این ست دارای ابزار های گوناگونی مانند قیچی مخصوص، گوشه گیر ناخن، ناخن گیر و مواردی از این قبیل می باشد که با کیفیت های مختلف تولید می گردد.

120542886 300x300 - برای ریمو کاشت ناخن در منزل به چه لوازمی نیاز داریم؟

روغن تقویت کننده ناخن:

معمولا از آنجایی که پس از برداشتن کاشت ناخن، شما دارای ناخن هایی شکننده و حساس می باشید که احتیاج به تقویت و مراقبت دارند، می توانید با استفاده از روغن تقویت کننده ناخن برای افزایش استحکام و تقویت آن ها استفاده کنید. این روغن ها به دلیل فرمولاسیونی که دارند، می توانند باعث بهبود وضعیت رشد و همچنین استحکام ناخنهای شما گردند.110334541 300x300 - برای ریمو کاشت ناخن در منزل به چه لوازمی نیاز داریم؟

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *